De Viskantine bij De Machinist

Lunch menu

Diner menu

De Viskantine bij De Machinist is een pareltje aan de Cool! Geniet van de lekkerste zomerse gerechten, zonnige drankjes en een fijne sfeer op een bijzonder plekje aan het water in Rotterdam. Vis, vlees of vegetarisch. Alles is mogelijk. Vers bereid door het team van De Viskantine bij De Machinist! Het menu wisselt dagelijks. Kom langs en geniet!

Openingstijden De Viskantine bij De Machinist
Maandag t/m vrijdag: 17:00 – 23:00
Zaterdag & zondag: 12:00 – 23:00
Keuken: 12:00 – 22:00

Wanneer De Viskantine geopend is, sluit De Machinist om 17:00 uur. Bij slecht weer kun je terecht bij De Machinist tot sluitingstijd.

Goed om te weten voor De Viskantine bij De Machinist:

  • De Viskantine bij De Machinist gaat open als het boven de 20 graden is, er geen regen is voorspeld en er geen harde wind staat.
    Twijfel je? Op onze Instagram vind je waar we open zijn @de_machinist_rotterdam. Je kan ons ook even bellen!
  • Komt u met een groter gezelschap, houdt er dan rekening mee dat het niet mogelijk is om apart af te rekenen. Maak gebruik van een app om dit onderling te regelen.  
  • Honden zijn ook welkom. 
  • Tussen 17:00 uur en 17:45 uur kan je reserveren, hierna gaat alles op aanloop! Kom gezellig langs! 


Bereikbaarheid:

  • Rondom de Machinist zijn genoeg parkeergelegenheden (betaald) - zone 540.
  • Wij zijn met het openbaar vervoer ook goed bereikbaar, zowel met de tram als de metro.

Fotos